Robótki ręczne,ogród
Blog > Komentarze do wpisu
92.Olimpiada- na drutach.

Dzisiaj zakończenie olimpiady, zrobiłam na drutach szalik dziecięcy,długość 120 cm,szer.15 cm.Włóczka bez etykiety,prezent od siostrzenicy,jakiś akrylik ale super się robiło,druty nr 5.Ścieg podwójny ryż.Ciekawe we włóczce jest przejście kolorów,zaczełam morskim kolorem i skończyłam takim,to jest fajne.

Tutaj bardziej widać przechodzenie kolorów,zdjęcie blade,robione przy świetle gdyż jest bardzo zachmurzone i pada deszcz.Frędzle z włóczki Clasik.

*******************************************************************************

 

Teraz z innej beczki.

Na początku zeszłego roku poproszono mnie o wykonanie szatki do chrztu,nie bardzo wiedziałam w czym rzecz,zrobiłam dwie do wyboru.I tak druga szatka doczekała się swojego przeznaczenia.AMELKA juz jest na świecie,jej mama także chciała taką szatkę,wykrochmaliłam ,dodałam wstążeczki a pośrodku przyszyłam koralik,myślę że starczy tyle ozdób.

Miło mi że mnie odwiedzacie i komentujecie.Pozdrawiam i życzę przyjemnego tygodnia.Kolejny wpis chyba już z akcentem jesiennym.

niedziela, 21 sierpnia 2016, urszula97
Tagi: dziecinne

Polecane wpisy

 • 167.Kocyk dla chłopczyka.

  W dniu 15.04 .2018 urodził się u naszych bliskich znajomych wnusio Mateusz.Dla niego przygotowałam taki kocyk domowy. Włóczka to pozostałości Wendy (popiele) a

 • 147.Olusiowy szalik.

  Mały wnusio otrzymał nowy pierwszy szalik.Szalik jest dwukolorowy,pozostałości włóczki Belissima ,z tej włóczki były robione paputki dla małego. Kolorki są bard

 • 138.Szary kocyk.

  Dzisiaj kocyk niemowlęcy ,wymiary 75 cmx 75 cm,druty nr 5.Włóczka to Wendy,zgodnie z życzeniem kocyk miał byc szary. I na plaskacza,prosty wzorek ,pończosznicze

 • Huśtawka.

  Życie jest jak huśtawka, wiecznie podążasz w tym samym  schemacie życia. Raz jesteś na górze patrząc z uśmiechem na twarzy w przyszłość by chwilę potem z i

Komentarze
2016/08/21 17:05:55
Szalik ma ciekawe kolory i przechodzenie jednego w drugi jest super.

taki pomysł na szatkę! świetny!
-
2016/08/21 20:28:07
Piękny szaliczek, szatka do chrztu też pozdrawiam
-
2016/08/21 22:26:31
Szalik prześliczny, a szatka jest fantastyczna- świetny pomysł :)
-
2016/08/22 17:28:24
Z ta szatka to cos nie kojarze, ale widze prawidlowo, ze ona nie do ubierania w nia dziecko jest przeznaczona? Ale swietna sukieneczka, jakby pod nia cos rózowego malenstwu ubrac, ekstra klasa na chrzest. Szalików jeszcze nie robie, ale chyba zaczne, mam misiowata welenke na loop.
-
2016/08/22 18:13:27
SZatka bardzo ładnie wygląda a ta tasiemka i koralik wystarczy, delikatny akcent.
Ja podczas olimpidy oczu nie m ogłam oderwać od wyczynów sportowców (i ich wspaniałych figur...) i niewiele udziergałam.

Motylek
-
2016/08/22 19:09:35
Słodziutki szaliczek Ci wyszedł.
Pozdrawiam
-
2016/08/25 07:12:27
Nie ulega wątpliwości, że masz oryginalne pomysły, które realizujesz w perfekcyjny sposób.
Moją uwagę zwrócił drugi plan Twojej fotki; mam bowiem zwyczaj oglądania wszystkiego w szerszej perspektywie, tam bowiem znajdujemy najwięcej szczegółów.
Co widzę; mieszkasz stosunkowo wysoko, a widok z okna pozwala Ci oglądać otwartą przestrzeń niemal po horyzont. To dobry układ, bo obiekt budowlany, który masz po lewej stronie może być przyczyną klaustrofobii. I najważniejsze; widać też Twoją sylwetkę co pozwala mi dopełnić wyobrażenie Twojej osoby i buduje całościowy obraz kobiety energicznej, pedantyczne i dobrze zorganizowanej oraz zadowolonej z życia. Tak trzymać!!!
Pozdrawiam bardzo serdecznie.
KamaNill