Robótki ręczne,ogród
Blog > Komentarze do wpisu
98.Resztkowe skarpety i zajawka.

Resztkowe,z resztek poprzednich skarpet zrobione ,grube i bardzo ciepłe.Druty nr 3.Jeszcze zostały kłębuszki ,wykorzystane w kocu.

Robi się koc,aktualnie już jest więcej.Ile tu widać na tym obrazku.Po lewej kawałek podusi z Razemrobienia u Truscaweczki, po prawej worek ostatnio wydziergany,zdał egzamin.W nim znajdują się same małe kłębuszki na koc.Remontowaliśmy 2 pokoje zatem widać także nową tapetę,naklejona tylko za wersalką i jeden pas przy wejściu na ścianie na której znajduje się kontakt,reszta pokoju pomalowana farbą w kolorze jasnej limonki.Fajnie to tak opisywać,jak nie mamy pewności co gdzie i kiedy to przeglądam blog,przeważnie znajduję co chcieliśmy wiedzieć.Widzicie także moje miejsce pracy.

Dzisiaj nie pada ale chłodno,na działce jeszcze malutki kawałek do skopania.Jest w altanie jeszcze wiadro marchwi do zamrożenia i jakiegoś przerobienia,część jest w słoikach zaprawiona z kwaskiem cytrynowym ,solą,cukrem i wodą,pierwszy raz robiłam i nie wiem jakie to będzie.Czas groby posprzątać,w sumie dbamy o nie cały rok ale mamy 2 potężne klony które dopiero zaczynają zrzucać liście,na pierwszy raz był potężny wór.Ach,czosnek też już posadziłam.Bardzo dziękuję za komentarze i odwiedziny.

piątek, 21 października 2016, urszula97
Tagi: druty

Polecane wpisy

Komentarze
2016/10/21 20:31:03
Ciepłe skarpety zawsze się przydają.
A ja mam zaległości ogrodowe. Kiepska pogoda w październiku nie sprzyjała pracy. Jak było ładniej, nie miałam czasu, a jak lało to nie dało się robić.
-
2016/10/21 23:11:26
Skarpety świetne, ale koc! Wow podziwiam, ja nie mogę Ani skończyć komina bo trochę mnie nudzi, gdy wciąż powtarzam to samo i końca nie widać... I tak biorę się za coś innego. A taki koc to wymaga nie lada cierpliwości. Pozdrawiam:-)
-
2016/10/22 19:58:32
"Jak to fajnie gdy się coś nie musi ale ciągle nas coś zrobić kusi." Ta fraza bardzo Uleńko do Ciebie pasuje. Robisz świetne rzeczy i ciągle masz ochotę robić to dalej mimo, że tego typu dzieła dla wielu mogą wydać się nużące. Za to Cię cenię i chętnie zaglądam na Twoją stronę. To jest właśnie prawdziwa pasja.
U mnie deszcz siąpi już od kilku tygodni tak, ze o działce nie mam co marzyć a zostało mi jeszcze trochę pracy przy lawendzie i różach. To mnie bardzo niepokoi; zbyt gwałtowna zmiana aury no i nie było prawdziwego babiego lata.
Pozdrawiam serdecznie.
KamaNill
-
2016/10/25 20:45:16
O jaaa! Poproszę takie skarpety! Wyglądają na ciepłe, a mi wiecznie nogi marzną. Nie istnieją dla mnie buty odpowiednie na zimę! Super! Pozdrawiam!
-
2016/10/26 00:06:19
Zaczela sie pora cieplych skarpet. Przydadza sie. Mam jeszcze troche resztek wlóczek skarpetkowych, zastanawiam sie, co z tego czy z tym zrobic.
-
2016/10/29 22:58:50
od dawna marzy mi się taki szydełkowy koc, ale jakoś nie potrafię znaleźć w sobie motywacji do zrobienia go. Twój jest super, kolorowy i przytulny