Robótki ręczne,ogród
Blog > Komentarze do wpisu
130.Po remoncie.Wpis pamiątkowy.

Taki sobie wpis pamiątkowy,w razie czego będziemy wiedzieć kiedy był remont drzwi,nie jeden raz szukałam na blogu kiedy co było malowane bądź remontowane.Na zdjęciu najładniejszy egzemplarz naszych starych drzwi.

Do surowego metalu były zdzierane futryny,żadne cudowne środki chemiczne nie pomogły,jedna ościeżnica była oszlifowana ale mało pylicy żeśmy nie dostali ,dopiero opalarka to było to.Przy okazji ślubny został właścicielem nowej szlifierki i opalarki,i  licz tu kobieto pieniądze na remont jak zawsze dodatkowe koszty są,chociażby te narzędzia.

Tu już nowe drzwi,niestety żadna fotka nie ukazuje właściwego koloru.

Trochę zostały ściany poszkodowane,co się dało to się zamalowało.

Drzwi do kuchni i do pokoju kiedyś dziecinnego.Jakoś wszystko krzywo wyszło.Jest trochę ciemniej w przedpokoju ale nie przeszkadza mi to i cieszę się że już mamy to za sobą.

Dzierganie- dalej szydełko w dłoni,niebawem pokażę serwetki,dziergam też małe drobiazgi bo się do rąk nici nie kleją.

Działkowo-sucho strasznie,dwa razy popadało i tyle,chwast rośnie,warzywa też sobie radzą ale się podlewa.Dzisiaj wybraliśmy czosnek,nawet ładny,mógł jeszcze śmiało siedzieć w ziemi ale jest sporo amatorów na cudzy czosnek,lepiej taki niż żaden.

Dziękuję że jesteście,i dziekuję za odwiedziny i komentarze.

wtorek, 04 lipca 2017, urszula97
Tagi: różne

Polecane wpisy

Komentarze
2017/07/05 13:42:00
Za to teraz masz piękne drzwi! A te dodatkowe wydatki... u nas też tak zawsze jest. pocieszam się, że przynajmniej narzędzia zostają nam na zawsze :)