Robótki ręczne,ogród
Blog > Komentarze do wpisu
139.Jak po grudzie.

 

Zdjęcia dzisiaj fatalne,65 cm poduszki,idzie jak po grudzie,w ogóle październik jakiś mułowaty pod względem robótkowym.

Złota ściana winnego grona.

Jedna z moich dekoracji jesiennych,zasuszone hortensje zatrzymały kolor,wisiały 1 noc przy kaloryferze.

Jejku,wszystko nie tak,komputer zastrajkował i nie chciał wykryć programu do odbioru zdjęć,przesłałam je MMS-em i takie jakieś dziwne te fotki.

Pogoda jeszcze cudowna,prace działkowe idą ku końcowi,działka skopana,2 klomby wyczyszczone i lekko pokopane, jeszcze jeden klomb został do obrobienia i czosnek posadzić a Ślubny będzie jeszcze trawę kosił.Czy będzie jeszcze podcięta wiśnia? nie wiem.

Wnet Święto Zmarłych ,będą goście.I tak kochani czas bardzo szybko pędzi.Bardzo dziekuję za komentarze i odwiedziny a na krochmalenie nadal czekają gwiazdki.Pozdrawiam i życzę dalej cudownej jesieni.

środa, 18 października 2017, urszula97
Tagi: druty

Polecane wpisy

 • 191.Cóż,skarpety.

  Czyli październikowe skarpety,już resztkowe,następne będą mega resztkowe. Powoli dobiegają prace działkowe,może 1m2 został do skopania,większość cynii już wyrwa

 • 186.Wrześniowe skarpetki.

  Wrześniowe skarpety planowe są.Włóczka to Regia-4 faeding,druty 2,75,zuzycie 7 dkg.Dzisiaj taka sesja balkonowa ze skarpetkami w roli głównej. Wśród kończących

 • 182.Sierpniowe skarpetki.

  Sierpniowe skarpetki,druty 2,75 ,włóczka to Regia 4-fadig 4-ply,rozmiar mam nadzieję że 35,zużycie 6dkg,na górnym zdjęciu jest właściwy kolor włóczki. I takie u

 • Mitenki na drutach

  Jeszcze jest zimno i nie wiadomo do kiedy tak będzie. Na pewno z powodzeniem przydadzą się jeszcze ocieplacze na dłonie. Oto niektóre z nich: Dziękuję za

 • Czapka na drutach - krok po kroku.

  Witajcie :D Przygotowałam trzyczęściowy kursik na wykonanie tej czapki KLIK Zapraszam do wypróbowania wzoru. Jeśli wykonasz czapkę według mojego projektu będzie

Komentarze
2017/10/18 21:45:10
bardzo ciekawy ten wzór na poduszkę :-)
-
2017/10/18 23:16:00
w moim bukiecie takie same hortensje, ale ja zastosowałam inną metodę suszenia "na lenia"
wstawiłam świeże kwiaty do wazonu bez wody, i szok, też są piękne :)
a stoją już ok. miesiąc :)
-
2017/10/19 08:19:58
Poduszka być może idzie jak po grudzie; śmiem przypuszczać iż tylko dlatego, że wzór jest bardzo wyszukany a to wymaga skupienia. Widać, że nie idziesz na łatwiznę ale cały czas poszukujesz coś nowego i bardziej wyrafinowanego. To znaczy, że osiągasz doskonałość. Pełne uznanie !!!!!
Uwielbiam ten brudny pudrowy róż, który w zestawieniu ze wzorem wygląda wspaniale. Wiem, że jesteś osobą cieszącą się każdą chwilą jaką niesie los, więc nie warto "wkurzać się" na to, że nie zadziałał komputer, że zdjęcia nie takie.... to bez znaczenia. Ważne, że świeci słońce, że prace ogrodowe na ukończeniu i że czeka nas kilka miesięcy relaksu; idealny czas na hobby i samorealizację.
Bardziej podejrzewam tu Twoją przekorę.
Dziękuję, za "pelargoniowe" porady.
Pozdrawiam jak zawsze serdecznie.
KamaNill
-
2017/10/20 20:22:55
U mnie tez mulowato, za duzo pracy, za malo wolnego czasu, musze duzo odpoczywac i wiele rzeczy mnie nuzy. Mysle, ze nadchodzacy urlop dobrze mi zrobi.
Podusia jak zwykle pierwsza klasa!
-
2017/10/23 21:50:11
Masz zmysł artystyczny do wszelkich swoich działań. Serdeczności przesyłam.
-
2017/10/24 11:15:32
Poszewka piękna rzeczywiście zdjęcie może nie oddaje całości, ale widać po wzorze że cudna. Oj czas leci, ja robię bombki, usztywniam aniołki na kiermasz do szkoły i ciągle dziergam. Pozdrawiam serdecznie:-)
-
2017/10/24 20:50:24
Dokładnie tak samo jak ja nie znoszę tych głów przyszywać. Aniołków w tym roku nie robię bo zostały mi z zeszłego tylko nie usztywnione. Chętnie skorzystam ze wzorów, nie wiem czy zdążę je jeszcze zrobić, bo mam do usztywnienia już dosyć sporo gotowych bombek, ale jak porobię to spróbuję. Mój adres: titinan071@gmail.com Dziękuję Ci bardzo za życzliwość i pozdrawiam :-)
-
2017/10/28 13:56:12
Piękna podusia a na działce zawsze pracy wiele aż do zimnych dni ,,,,,,,,,,,pozdrawiam