Robótki ręczne,ogród
Blog > Komentarze do wpisu
143.Poduszka nr 2 i czas na pierniki.

Druga poduszka zeszła z drutów.Robiona bezszwowo.Warkocze trochę inne.Włóczka Wendy,druty nr 5,zuzycie na dwie poduszki ok.36 dkg.

Jako że poduszka robiona bezszwowo  - co widać na zdjęciu.Oczka nabierane jak na skarpety robione od palców ,posiłkowałam się filmikiem Intensywnie Kreatywnej,bardzo dziękuję.

Czas na pierniki,moje zarobione 7 listopada,ciasto sobie dojrzewa.Przepis znajduje się na blogu Dorotus.Będzie to ala piernik toruński.

Bardzo dziękuję za zyczenia z okazji narodzin mojego drugiego wnuka Olusia.

Robótkowo -gwiazdki,gwiazdki.Część na zabawę mikołajkową a część na aukcję charytatywną dla DrużynyA,czyli nasze słynne trojaczki z Żor.

JEŚLI MACIE OCHOTĘ TO WESPRZYJCIE TĄ AKCJĘ,POTRZEBA SPORO PIENIĘDZY ABY DZIECIĄTKA REHABILITOWAĆ.MOŻE MA KTOŚ OCHOTĘ WYSŁAĆ SWÓJ WYRÓB NA TEN JARMARK ŚWIĄTECZNY.

Dla zainteresowanych- kontakt  DrużynaA@trojaczkiwcześniaczki. Znajdziecie ich też na FB,po prostu jako DrużynaA.

Pozdrawiam.

wtorek, 21 listopada 2017, urszula97
Tagi: druty

Polecane wpisy

Komentarze
2017/11/21 18:24:32
Podziwiam kolejną śliczną poduchę, masz więc już piękny komplet. Mogłaś dodać fotkę jak wyglądają razem; zapewne efektownie. Znowu zaskakujesz swoim perfekcyjnym gospodarowaniem czasem; harmonogram prac związanych z przygotowaniem świąt i różnego rodzaju uroczystości okazjonalnych masz już chyba w genach. Jestem pod wrażeniem Twojego zorganizowania. Jednym słowem idealna gospodyni i Pani domu.
Twój apel dot. Drużyny A ;wspaniała idea ale dobrze by było gdybyś podała namiary i terminy kiermaszu, gdzie i kiedy ew. coś wysłać.
Pozdrawiam serdecznie i udanego piernika.
KamaNill