Robótki ręczne,ogród
Blog > Komentarze do wpisu
177.Zimowe skarpety.

Kolejna para zeszła z drutów.Połaczyłam włóczkę skarpetową zakupioną w KiK-u z włóczką Murano for Socks 75 % Schurwolle i 25% Poyamid (Spritko ,etykieta się znalazła),ściągacz robiłam na drutach 2,75 a resztę na drutach 3,5.Nie lubię robić na cieńkich drutach.Skarpety mają być grube i ciepłe co by w nich chodzić jesienią po mieszkaniu lub jesienią i zimą pod kołderką nogi wygrzewać.

Fotka skarpetek na nogach zadowolonej klientki czyli na moich bo to dla mnie.

Zaraz też zrobiłam porządek we włóczkach skarpetkowych.Skarpety ślubnego były z motka 15dkg to zostało,od Spritki też troszkę zostało,pomotałam to z innymi włóczkami i na dwie pary chyba starczy.

I kwiatki dla Was z działki.

Robótkowo-znów druty w ruchu ale nie skarpetki,moja koleżanka robótkująca a nie blogująca powiedziała mi że mam na razie przestać dziergać ciągle te "fusekle",kochana Jadziu- mówisz masz,już dziergam zgodnie z Twoim zaleceniem.

Działka- zbieramy ogórki,fasolę,cukinię,jemy maliny ,jeżyny,zieloną cebulę.W przyszłym tygodniu będą zerwane renklody.Ponownie posadziliśmy fasolę szparagową i posiałam koper z przeznaczeniem na mrożonkę.Zwolnił się grunt po czosnku i po wykopanych starych truskawkach.

Pogoda- durnowata ,albo upał że można zwariować albo pada i chłodno,żadnej proporcji.Maruda jestem.

Dziękuje za odwiedziny.

czwartek, 12 lipca 2018, urszula97
Tagi: druty

Polecane wpisy

Komentarze
2018/07/13 14:00:22
takie skarpety to skarb zimową porą. Niestety nadal nie ogarniam drutów, ale może zrobię sobie szydełkowe.
-
2018/07/13 17:58:01
Takich skarpet nigdy dosc. Ja w koncu zaczelam chodzic w nich w dzien, jak i inne "Ameryjanki" i nie przejmuje sie czy mi na pewno pasuja do reszty stroju. Ma byc cieplo i wygodnie. A w skarpetach robionych na drutach wlasnie tak jest.
-
2018/07/13 18:32:04
Podziwiam Twoje zdolności i Twoją pracowitość. I piękne skarpety są zrobione i ogródek zadbany. Sciskam Cię mocno.
-
2018/07/14 21:44:36
Jaki ten kwiat piekny!
No jest juz tak, ze skarpety najlepiej "schodza"... ;) i najszybciej sie robia, z zamknietymi oczami :D