Robótki ręczne,ogród
Blog > Komentarze do wpisu
182.Sierpniowe skarpetki.

Sierpniowe skarpetki,druty 2,75  ,włóczka to Regia 4-fadig 4-ply,rozmiar mam nadzieję że 35,zużycie 6dkg,na górnym zdjęciu jest właściwy kolor włóczki.

I takie ujęcie.Moje spostrzeżenie dotyczące włóczki Regia 4-Fading,  w tym roku po raz trzeci robię na drutach z tej włóczki,zdecydowanie z Regii 4-fading najlepsza była Regia 4-fading STADION,niby te same ilości w mb.czyli w 100g 420 mb a jednak milej się robiło,inaczej.Regia Stadion to ta z której robiłam pasiaste skarpety.

Moje lewkonie.Wysiałam sobie nasionka do doniczki i popikowałam,nasionka kupione.Po fakcie dowiedziałam się że boczne pędy należy obrywać aby otrzymać dorodny kwiat.Susza sprawiła że są takie mizeroty.Mizeroty też cieszą swym widokiem bo wchodząc na działke to widać jakieś zielone kule z fioletowymi punktami.Aktualnie mało co kwitnie,samosiejki lwie paszcze przekwitły,2 róże mają swoje kwitnienie,kilka cynii ,astry pozostały 3 szt i nie wiem czy je tez nie poskręca.Jeszcze jakiś jeden liliowy kwiat kwitnie ale zapomniałam jego nazwy,będzie fotka następnym razem.

Tyle na dzisiaj.Zgodnie z zapowiedzią szydełkuję kocyk niemowlęcy z włóczki Mimoza.Słoikowo powoli finisz,czekam aż cukinia podrośnie i pomidorów więcej dojrzeje to jeszcze coś zrobię.Dzisiaj na próbę zagotowałam 2 słoiczki czystego soku jabłkowego bez cukru.

Pogoda-miało być ochłodzenie ale było tylko 3 godziny,deszczu mieliśmy sporo ,niestety wyparował szybko,burze też są ale da się przeżyć tylko jest spowolnienie przez te upały i duchoty.

Dziękuje za komentarze,witam nowe osoby .Miłego tygodnia.

niedziela, 12 sierpnia 2018, urszula97
Tagi: druty

Polecane wpisy

 • 208.Szalik i inne.

  Zrobiłam wnuczkowi małemu szalik.Resztki włóczki Wendy i druty nr 4,5.Wymiar 142 cm i szerokość 15 cm bez frędzli. Kolory to ciemny popiel i biały, wzorek to zw

 • 205.Jeszcze stare udziergi.

  Jeszcze tydzień przed świętami zrobiłam na drutach poduszkę,zaległe 10 dkg GRUBEJ KOTKI nadziałam na druty nr 10 czy 12 ,migiem poszło ale zabrakło. To dobrałam

 • 196.Listopadowe skarpety i roczek.

  Tutaj w miarę kolorek taki jak w realu. Stasiowe czyli skarpety szwagra(to nie jego nogi),skorzystałam z włóczki Regia,skarpetowej z KiK-u,chyba ze cztery kolor

 • Skarpety zrobione na drutach

  To część skarpet tylko bo niektóre już u nowych właścicieli. Jest duże zainteresowanie nimi o tej porze roku. Niech się dobrze noszą :)

 • Mitenki na drutach

  Jeszcze jest zimno i nie wiadomo do kiedy tak będzie. Na pewno z powodzeniem przydadzą się jeszcze ocieplacze na dłonie. Oto niektóre z nich: Dziękuję za

Komentarze
2018/08/12 19:23:38
Ty jak ta pracowita mróweczka - bez przerwy pracujesz, jesteś niesamowita.
Dobrego, spokojnego tygodnia i odpoczynku:)))
-
2018/08/13 04:37:42
Podziwiam wszystkie Twoje prace. I te na działce i te przerobowe i te na drutach. Można się od Ciebie uczyć, jak zaplanować sobie zajęcia i kiedy je zakończyć.
-
2018/08/13 17:28:31
Lacze sie w podziwie do tych wszystkich prac ogodowo- przetworowych. masz zaciecie :))
A kocyka bede wygladac, ciekawa jestem twojego pomyslu!
-
2018/08/26 18:15:46
Skarpetki super ,,,,,,,,,,,,