Robótki ręczne,ogród
czwartek, 08 grudnia 2011
To jest Filip.Filip ma 3 lata.

Tak  to już 3 lata nasz kochany urwisek rozrabia.

Siedzi sobie w domku i patrzy przez okienko.Prosiliśmy go aby się ładnie uśmiechnął ,to mamy efekt jakie miny robi.Do tego domku musieliśmy się wszyscy pofatygować,wejść jak wejść ale wyjść stamtąd.Filip od września chodzi do przedszkola,chociaż nie mówi  jeszcze bardzo wyraźnie to "Loktomotywę" całą potrafi, a chodzi do "Pitszkola" a babcia Ula mieszka w "Kolaborzu".

Wszystkiego najlepszego ,

17:02, urszula97
Link Komentarze (4) »
wtorek, 06 grudnia 2011
Nie byłam sama,

Kiedy dziergałam serwetki dla całej młodzieży nie wiedziałam ,że brat dla tej całej młodzieży tworzył takie świeczniki.A muszę Wam napisać ,że bracik poszedł na emeryturkę,pracował w szkodliwym,miał też okrągłą rocznicę urodzin.Impreza była w restauracji,trochę mnie to zadziwiło widząc na stołach jakieś znajome świeczniki,pomyślałam sobie-jakby styl mojego brata,no i trafiłam.Mają takie szkiełka wewnątrz,jedne były niebieskie,zielone i różowe,oryginalnie to wyglądało.

A młodzież już zamężna ,dzieciata i niezamężna i niedzieciata wychodząc do domu wybierała sobie świecznik na odchodne.Niestety ja się juz nie załapałam(bo rzekomo nie młodzież)ale obiecał ,ze też dostanę taki świecznik.

Troszkę mam spóźnienie we wpisie ale jestem jakoś zagoniona,pieczenie,sprzątanie,wiecie jak to jest.Przedświąteczna gorączka.

Co nie znaczy,że nic się nie dzierga,dzierga się dalej,chwilowo druty są w łasce,dzierga się w samochodzie,przychodni lekarskiej,miedzy jedną a drugą piekącą się blaszką z ciastkami.

To sobie popisałam i trochę spaprałam bloga,chciałam sobie udoskonalić bloga,chciałam mieć też w szpalcie bloga miejsce na Candy,chciałam mieć lokalizację odwiedzających i co,usunełam sobie licznik,skrypt S.Z.Y.M.O.N.Taki technik ze mnie.Na szczęście licznik pomogła Doriss zainstalować,kochana dała mi namiary,udało mi się nawet zegarek wkleić.Dziękuję Ci.Dobrze ,ze Google mają kopię,na której był zapisany stan licznika odwiedzających.No cóż zdarza się,niestety mnie parę razy.

Dziękuję bardzo za odwiedziny i komentarze.

19:13, urszula97
Link Komentarze (2) »
sobota, 26 listopada 2011
I niedziela adwentu.To już jutro.

Mój wianek adwentowy na ten rok-prosty,jak kiedyś u mamy, tylko świeczki i wstążka czerwona,zastanawiam się dlaczego przeważnie jest czerwony kolor świeczek i wstążki a nie fioletowy,właśnie fioletowo powinno być  zgodniez liturgią.

 

No i kolejne moje robótki ze  świątecznego szaleństwa.Stokrotka czerwona +złota nitka.

Muza z biało-złotą nitką.

Muza z biało-złotą nitką .

Stokrotka ze złotą nitką.

 

Stokrotka i jakieś jeszcze resztówki wykorzystałam.

Dziękuję za odwiedziny i komentarze.

Serwetkom mówię dosyć w tym roku.Są jeszcze do krochmalenia małe ozdoby a może coś jeszcze dziergnę.

Nie byłam sama z obdarowywaniem serwetkami i gwiazdkami,był ktoś co też zrobił prezencik naszej młodzieży ale o tym w II niedzielę adwentu.

Dzisiaj upiekłam pierwsze pierniki,czuć święta,one coraz bliżej,lubię czas adwentu a święta jeszcze bardziej.

Miłej niedzieli.

21:06, urszula97
Link Komentarze (10) »
środa, 23 listopada 2011
Dostałam prezent,ciekawy.

Ot i prezent ,jako dodatek do skrzynki jabłek,chciała nie chciała,zrobiła to w słoiki.Palce pociełam bo skórka bardzo twarda.(pierwszy raz w życiu zaprawiałam dynię,mało cukru dałam ale jest jadalne,pestki podpiekłam w piekarniku i juz zjedzone)

No i zaprawy.

Dziękuję za liczne komentarze,gwoli ciekawośći tylko komplet serwetek z koralikami zostaje u mnie,część już została oddana a niebawem i pozostałe pójdą w świat.Tak jak myślałam,córka zgarneła komplet serwetek  obrobionych nicią koloru starego złota..

Mam L-4 do wtorku włącznie,angina mnie dopadła.Na pewno troszkę podłubię,a jak poczuję się lepiej to powolutku zacznę pierniki piec,przecież już I niedziela adwentu będzie.Tym bardziej,że pomocnik do pieczenia będzie to trzeba go wykorzystać.

15:37, urszula97
Link Komentarze (2) »
piątek, 18 listopada 2011
Boże Narodzenie 2011 cz.II

Kolejne serwetki,muza w roli głównej,zdjęcia coraz gorsze ale na pamiątkę chociaż niech zostaną.

Też z muzy do kompletu.

Na dowód,ze są dwie.

To już w ogóle fatalne zdjęcie,też z Muzy,ta są dzwonki a każdy dzwonek wykończony perełką.

I do kompletu 2 serwetki gwiazdki z koralikami.

Kolejna serwetka gwiazdka z jakiegoś kordonka znaleźnego, kolor beżowy.

Trochę drobnicy,

Dwa Aniołki i drobne elementy ze Stokrotki i z Maxi.

Anioł,jakaś stara włóczka z nicią metaliczną ale super się krochmalił.

Miło mi za komentarze, Splociku ja w tym roku może zwariowałam ale jak już pisałam robię wszystkim młodym w rodzinie jakieś małe pamiateczki,w przyszłym roku ograniczę się a może nie,jeszcze jednych nie skończyłam a mam już plany na przyszłość (świąteczne).Po prostu to lubię lub mam natchnienie.

Tak to jeszcze nie koniec,będzie ciąg dalszy,Stokrotka czerwona i  serwetki z Muzy .

18:44, urszula97
Link Komentarze (9) »
sobota, 12 listopada 2011
Boże Narodzenie 2011 cz.I

Witam,już świątecznie zacznę na blogu.Pierwsza pod szydełko poszła Maxi, listek obrobiony jakąś nicią (znalazłam  u Cioci ),kolor starego złota.

Maxi c.d -obrobiłam złoto -białymi nićmi.

Stokrotka,

Też stokrotka.

Gwiazda ,albo jako serwetka albo jako zawieszka,obrobiona złoto białą nicią.Te 2 nici zakupione u Zamotanej Uli wykończyłam do zera,z resztek są jeszcze śnieżynki,gwiazdki dzwonki.Te następnym razem.Aktualnie kończę Stokrotkę czerwoną-już nie dużo zostało tej nitki oraz tworzę z Muzy serwetki.

Tak w ogóle to jestem taka zła,1,5 godziny robiłam ten wpis (ile można wydziergać ) to same wiecie,jakieś łapska tu cosik mieszały w tym kompie,zmieniały,miałam problemy ze zdjęciami,nawet pisać mi się nie chce z tej złośći.Już prawie szarzeje,więc fotek moją słynną komórką już nie zrobię.

Bardzo dziękuję za odwiedziny,komentarze.Dalej dziergam serwetki,przeznaczam je dla młodych osób w rodzinie i młodego małżeństwa i pewnego narzeczeństwa.W tym roku stawiam na młodzież.Dla mnie komplecik też jest bo mam tylko 2 serwetki,to cały mój majątek.

15:37, urszula97
Link Komentarze (8) »
niedziela, 06 listopada 2011
Czapka worek i szaliczek.

Druty nr 4,  4,5  i nr 5.Czapka wg opisu Zdzid,dziękuję bardzo za udostępnienie opisu.Czekałam aż pojawi się właścicielka bo już sama nie wiedziałam czy to w końcu wyszło co miało być,ale na człowieku inaczej wygląda jak położona płasko.Włóczka bez etykiety,jasna śliwka i jakaś frotka razem połączona.

No i mały szaliczek z resztki,taki prawie szyję otulić,ściągaczem zrobiony.

A dalej robótkowo- mam juz 8 serwetek zrobionych i kilka drobiazgów (prezenty),teraz kolejny wpis napewno będzie już pt. Boże Narodzenie 2011.

Bardzo dziękuję za komentarze.Pozdrawiam i życzę miłego robótkowania i dalej cudownej pogody.

15:39, urszula97
Link Komentarze (4) »
niedziela, 30 października 2011
Do kompletu zrobiłam czapkę.

Ta czapka do poprzedniego wpisu,jest komplecik ,czapka i szalik,włóczka naturalnie Puchatka,druty nr  4.Wzorek-prosty śćiągacz ,2 lewe dwa prawe.

Tyle na dzisiaj,czeka wykończenia czapka-worek ,i naturalnie schną wykrochmalone świateczne serwetki.I dalej robię świątecznie.

Bardzo dziękuję za komentarze.

19:37, urszula97
Link Komentarze (8) »
niedziela, 16 października 2011
Autobusowa kolejna robótka.

Byliśmy koncertować z chórem w niemieckim Anklam,jadąc autobusem powstało sporo tego szalika,szalika mężowskiego.Nici puchatka,druty nr 4, szalik robiony wzdłuż  wzorem francuskim.Długość szalika 2,4 m

Rynek w Anklam.

I ostatnie królowe kwiatów.Wczoraj ściełam tą jedną gałązkę ale jak dorodną,nie wiem jak tam dzisiaj bo po raz pierwszy na dachach był lekki szron,czy uchowały się jakieś kwiaty?zobaczę jutro bo jeszcze mam trochę roboty na działce.

 

Ponowienie otrzymałam to wyróznienie,bardzo mi miło i bardzo dziekuję ale niedawno otrzymałam to samo wyróżnienie i spełniłam wszystkie wymogi zgodnie z zasadami.DZIĘKUJĘ Ci Joashko.

Na nadchodzący tydzień życzę wszystkim owocnych prac,u mnie na szydełku wyroby świąteczne i czapka na drutach no i sweterek letni który mam zamiar skończyć-to robótka samochodowa,zawsze się coś dziergnie.

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze.

15:59, urszula97
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 03 października 2011
Do stylowego wnętrza.

Tak nazywa się serwetka którą zrobiłam.Wzór z polskiej gazetki,nie wiem której bo powiększam schemat i odkładam do teczuszki.Pisało-40 cm średnicy,u mnie jest 63 cm, szydełko od 1,25 do 1,5 ,ja robiłam 1,1.W gazetce proponowali nici bawełniane 265m/50g a ja robiłam z Cable 5.Początek serwetki dał mi popalić równo,prucia było przy tych promykach,ze mało jej nie zostawiłam ale się udało.

Zbiory ozdobnych dyni u młodszej siostry,te do rozdawania a u niej jeszcze dekoracja w ogródku,pełen koszyk no i w domku.Ja też sobie wybrałam i u mnie też już dekoracja jesienna,cała dalsza i bliższa rodzina została obdarowana dyniami a dość sporą miskę tych ozdóbek dostanie szkoła i przedszkole do których uczęszczają dzieciaczki siostrzenicy.

O,pozwoliłam sobie fotkę strzelić na nowej serwetce z dyniami.Serwetka jest prezentem urodzinowym.

Dziękuję za komentarze.NOELKO-  odnośnie róż odpowiadam.Róże hoduję sama.Odcinam ciekawą łodygę róży(juz przekwitniętą)na ok 5 oczek tzn.5 takich miejsc musi być co wychodzą z nich liście,wykopuję dołek,3 oczka wkładam do ziemi ,zakopuję a na to nakładam butelkę plastikową z nakrętką,spód odcięty oczywiśćie,to zimuje a na wiosnę zaczynam powoli ją hartować,odkręcać korek kilka razy,potem na kilka godzin butelkę ściągam a wieczorem nakład itd.Wszystkie róże na mojej działce są moje,część znowu zlikwidowana a szczepię nowe.

Robótkowo-1 rzecz tzn.bluzka letnia się ślimaczy,obrazek czeka aż mu nogi urosną i pójdzie do szklarza(oczywiśćie ukrochmalony,wyprany i wyprasowany),szalik ma już frędzelki tylko foto brakuje,jest też zaczątek świąteczny,myślę,że aż takich zaległości nie mam.

18:23, urszula97
Link Komentarze (7) »
niedziela, 25 września 2011
Obrazek i jesienne kwiaty.

Tak mniej więcej będzie wyglądał mój obrazek,wyprać,krochmalić,prasować i oprawić,mam nadzieję,ze po tych zabiegach będzie ładniejszy.

O tej porze roku nie pamiętam aby u mnie na działce było aż tak kolorowo.

Te dwa kwiatki kwitną po raz drugi.

Te porosły w kilku miejscach i rozświetlają cały ogród,nawet we fasoli pozwoliły sobie zakwitnąć.

 

Moja duma- kolejna róża wyhodowana po butelką plastikową.

Cóż a co w świecie robótek? ostatni rządek sporej serwetki robię,szalik nadal bez frędzli ale będą,bluzkę nadal na drutach posiadam,po maleńku sobię dłubię na niej.W sumie to nie są duże zaległośći ,jak jest szalik to i czapka będzie.

Dziękuję za komentarze,miło mi ,że koniki i wozy mojego wuja się podobają.

Życzę dalszych słonecznych dni,działka w tym tygodniu dalej czeka,wczoraj zrobiłam jeszcze 3 litry soku z winogron.zostają jeszcze warzywa do przetworzenia ale z kapustą to chyba przesadziłam,dobrze,ze to późna odmiana,może trochę jeszcze być na grządce a potem trochę poleży,córce zawiozę kilka główek a i jakieś sałatki porobię.

17:15, urszula97
Link Komentarze (3) »
wtorek, 20 września 2011
Rękodzieło wuja.

Już kiedyś wspominałam,że mój ś.p wujek tworzył rózne cudeńka.Po jego śmierci ciocia porozdawała te jego zaprzęgi.Będąc w sierpniu na jej 85 urodzinach znalazłam co nieco.

Wiatrak i domek.

Osiołek może i młody konik ,nie wiem ,z ukwieconym wózeczkiem.

Sanki. Namierzyłam jeszcze 4 wozy ale muszę poprosić o przysłanie zdjęć.

Robótkowo:

1.Obrazek ok.2 godz  haftu do zakończenia.

2.Szalik męski-dorobić frędzle.

3.Serwetka-10 dosyć sporych okrążeń do końca.

4.Bluzka -przybyło ok.5 cm ale tu dalej jak bliżej.

5.Kwadraty dla dzieci z Afryki-mam 6 szt i chyba je wyślę ze zapytaniem jak długo trwa ta akcja zgodnie z sugestią koleżanki komentującej na Fotoforum.

Bardzo dziękuję za przemiłe komentarze odnośnie serwetki w ananaski.

Zimno,za oknem pada deszcz,w domu też zimno ale może coś dziergnę dzisiaj.

15:05, urszula97
Link Komentarze (4) »
piątek, 09 września 2011
Robię kwadraty na kołderki.Akcja charytatywna.

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,916,128367072.html- tu szczegóły.

Zachęcam.

Bardzo dziekuję za komentarze do  serwetki ananasowej,życzę miłego weekendu.

 

17:57, urszula97
Link Komentarze (2) »
wtorek, 06 września 2011
1 serwetka,3 opcje.

Nici Cable ,szydełko nr 1,25,tak wygladał oryginał ja zakończyłam na 1 ananasie.

Tak wykonała tą serwetkę moja koleżanka ,robótkująca a nie blogująca(Koleżanko załóż bloga),też z nici Cable.Koleżanka znalazła miejsce na swoją serwetkę ,cudnie wygląda no nie?

Tutaj mozna też zobaczyć różnicę między zdjęciem z aparatu a zdjeciem z komórki.

Jeszcze raz serwetka Jadzi.

To już serwetka Uli.Długość 80 cm,najszersze miejsce 29 cm.Pójdzie jako prezent,zrobiłam ją z ciekawośći.

I zbliżenie mojej serwetki.

SPLOCIKU-masz rację,jest dużo dobrych ludzi którzy chętnie pomogą,ja doznałam tego kilka razy,dziękuję wszystkim pomocnikom.

HAFTKO,IKA,HABER89,HRABINO,SPRIT_OF,dziękuję za miłe komentarze,moje jeżynki dojrzewają,3 litry soku już jest a i owoce jeszcze na krzewie czekają do dojrzewania.

HAFTKO-wbrew pozorom,ten haft nie jest taki łatwy dla mnie,już się brzydko pomyliłam,chyba dołożę drugą nazwę jak dalej tak pójdzie "Niesfornehafty".Ale dam jakoś rady.

18:16, urszula97
Link Komentarze (9) »
niedziela, 21 sierpnia 2011

Jeżyn nawet sporo ale czy zdążą dojrzeć?wątpię.

Winogrona zostały poszkodowane przez majowe mrozy,jest ich mało.

Zimowa jabłoń,jest trochę jabłuszek ale jakieś drobne,może to sprawa częstych deszczy?Ale dobrze,że chociaż takie są.

Robótkowo- skończyłam kolejną serwetkę,zmodyfikowałam ją ale tradycyjnie czeka na blokowanie i zaczełam nową do wyczerpania nici Cable.W hafciku zaczełam drugiego aniołka,tyle na temat robótek.

HRABINO,jesteś wielka,faktycznie nie ma już tego zdjęcia.Bardzo Ci dziękuję kochana.Pokopałam tam trochę,przeraziły mnie zdjęcia dzieci w różnych dwuznacznych pozach,Ci moderatorzy tam chyba śpią.

HABER,IKA,SPIRIT-OF,MAMICZU,NOELKA,DONIA,IWONA, barzo dziekuję za komentarze odnośnie serwetek i wsparcie z kradzieżą zdjęcia.

NASZA.ZUZIA ,jeszcze raz dziękuję,sprawiłaś mi piękną niespodziankę.

15:53, urszula97
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 15 sierpnia 2011
Kolejna serwetka z Cable i moja nowa robótka.

Do kolekcji z Cable 5 jeszcze jedna serwetka,ta ma długość 95cm a szerkość 65cm,nieodpowiednia na mój stół,za duża.Pójdzie jako prezent.

Zużycie,niecałe 5 dkg,szydło nr 1,4

I obiecana robótka,jej pierwsze wejście.Tyle mam na godzinę 18-tą ale mnie już mdli.Podziwiam Was wszystkie XXXX za wytrwałość i dobre oczy,kanwa?czy ja wiem co to,miałam juz kawałek lepszej,taka była w sklepie.Koleżanka haftująca rozrysowała mi ten obrazek,mam ok.25%,zmieniłam trochę kolorki tzn.odrzuciłam niektóre odcienie bo chyba niedałabym rady.Kiedyś pokaże Wam jak powiększony  jest schemat w stosunku do hafciku.

Tak, tyle ,póki mogę i mam co to piszę,teraz będzie przerwa blogowa,co nie znaczy ,że coś nie dziergnę.Są 2 robótki szydełkowe i jedna na drutach no i hafcik na spokojne dni.Co nie znaczy ,że nie będę Was odwiedzać.

Hrabino,Haftko ,bardzo dziękuję za wsparcie ale to chyba szukanie igły w stogu siana,Hrabino-ja nie potrałiłam się tam nawet zalogować nawet przez Facebooka.Wogóle laptop dalej strajkuje,znów na innym kompie wklejałam zdjęcia a opisywałam  na tym ustrojstwie.

 

18:13, urszula97
Link Komentarze (7) »
niedziela, 14 sierpnia 2011
Kradzież zdjecia?chamska publikacja.

Mokra skarpeta – niby nic, a jednak bardzo nieprzyjemne.

To juz chamstwo,ktoś sobie pobrał to zdjęcie,napisał skąd pochodzi.Wiem to zdjęcie-te skarpety nie wyglądają ładnie ale to była moja pierwsz para,jeszcze istnieją bo potraktowałam całą piętę haftem artystycznym.Chciałam Wam wtedy pokazać co mi wyszło,po tym zdjęciu naprowadzało mnie kilka osób jak to ma być robione i dzięki Kajmy,Hadzie,Spriit-of,Antoninie i wielu koleżankom,które opisywały jak robi się skarpety doszłam do pewnego poziomu robienia skarpet z którego jestem zadowolona.

Nikt mnie nie pytał o zgodę  i  o publikację  akurat  w takim miejscu.

Haftko,Aboczar66,Ika1010 bardzo dziękuję za przemiłe komentarze i troskę,nie jest to tragedia ale nie powinno to się zdarzyć.

Ja chyba oszalałam,trzeci wpis a powinien być jeszcze 1 lub 2 bo serwetka jest do pokazania i nowa robótka rozpoczęta.Tymczasem jestem sama w domu,byłam na cmentarzu u rodziców,trochę porobótkowałam,byłam w kościółku i po blogach też polatałam aż doszłam do tej Uli http://toskaniau-niepoprawna-optymistka.blogspot.com/ a tam drożdżówka więc mnie naszło i zarobiłam aż z ponad 1 kg maki,jabłka obrane a reszta będzie z cynamonem i cukrem.Dziękuję i zyczę miłego świętowania.

Napewno jeszcze tu wpadnę jak nie dzisiaj to jutro bo potem będzie ponad 2 tygodnie córka z wnukiem.I pogody też życzę bo trochę słońca,duchota a raptem ulewa.

16:00, urszula97
Link Komentarze (7) »
sobota, 13 sierpnia 2011
Serwetka z Cable 5 i z prastarych znalezionych nici.

Znalazłam kulkę mocno zbitych nici w kolorze beżowym (szukając włóczki na inną robótkę),to są nici z których kiedyś robiło się tylko serwetki na drutach,lekko elastyczne,lekko sztywne ,super mi się z nich robiło,szkoda,ze wyszła tylko jedna serwetka,średnica ok.40 cm.Wzór z jakieś gazetki,nie napiszę z której bo mam taki zwyczaj skserować sobie schemat i powiekszyć go a potem wkładam do mojej teczki ze wzorami pt:SERWETKI. 

Tu już zmieniony kolor,zdjęcia jak pisałam tylko z komórki dlatego takie rózne efekty.

Kolejny model,Cable 5,szydełko nr 1,4,zuzycie ok.7dkg.Długość około 85 cm,szerokość ok.45cm.

One już były wcześniej zrobione ale czekały grzecznie w kolejce na krochmalenie.A z krochmaleniem jest u mnie tak: jak krochmalę i upinam nową serwetkę to muszę też dobrać jakąś starą i upiąć też bo jestem leniwa do krochmalenia.

Musiałam zrobić ten wpis .Jak pisałam w poniższym poście zabrałam się za nową robótkę,trudne to dla mnie ale powoli cośik widać więc zrobiłam sobie przerywnik.A kolejna serwetka leży upięta i schnie sobie.

HAFTKO-dziękuję za miły komentarz.Życzę dobrej nocy.

ZNÓW MAM NIESPODZIANKĘ,ale przykrą,muszę pomyśleć jak Wam to pokazać.

21:54, urszula97
Link Komentarze (3) »
Dostałam prezent.NIESPODZIANKA.

Ślicznośći.

Cudne podkładeczki no nie? Otóż we wtorek otrzymałam zapomnianą nagrodę w zabawie 'podaj dalej',zapomniało się ,zmiana bloga ale cieszę się bardzo,że koleżanka przysłała.

I dalej,zeszycik z przepisami (bardzo się przyda),woreczek lawendowy z moim inicjałem U(misternie wyhaftowany)-ma już swoje miejsce,kolczyki i wisiorek nie znam się na kamieniach ale biżuteria jest cudna dalej kisiel,czekoladka,którą po obfoceniu zaraz zjadłam,oczywiście maleńki liścik ale treść już dla mnie.Bardzo a bardzo dziekuję.A prezent przyszedł od http://www.cichy-zakatek.blogspot.com/ .

Czemu tak późno?już mnie dzisiaj nerwy biorą,2 razy usunełam sobie wpis.Mało tego,moja komórka odmówiła posłuszeństwa i nie chciała przesyłać MM-sów,(tą drogą tylko mogę wpuszczać zdjecia),wczoraj serwer miał awarię a dzisiaj 13-tego,w pełni słowa znaczenia.Zdjęcia wklejane na jednym kompie a wpis na drugim.

WYRÓŻNIENIE.

W poprzednim poście wyróżniałam 16 blogów,cieszę się,ze był taki odzew,dziewczyny ładnie podziekowały,miło było.

A robótkowo -dzieje się,chyba jutro coś rzucę bo paczuszka była ważniejsza,życzę miłego weekendu.Dzisiaj zaczynam nową robótkę,ile zrobię przez te wolne dwa dni ?

15:04, urszula97
Link Komentarze (2) »
piątek, 05 sierpnia 2011
wyróżnienie.

http://doriss.blox.pl/2011/07/Wyroznienie.htmlBardzo dziękuję  za  wyróznienie a otrzymałam je od

http://issolaaaa.blox.pl/html    

Oj trudne to,krąża te wyróznienia po blogach w tempie przyśpieszonym.

To zaczynam,7 rzeczy o których o mnie nie wiecie:

1.Chcę już na emeryturę.

2.Chciałabym cofnąć czas o 100 lat minimum.

3.I tak się nie nauczę robić prawidłowo na drutach(chyba te komórki mózgowe już zamarły).

4.Moje niespełnione marzenie to maleńki domek na wsi (4 pokoje i kuchnia),hodowla kilku kaczek,kurek no i naturalnie warzywnik i dużo kwiatów.

5.Bardzo boję się psów .

6.Uwielbiam słodycze i ciasta (szczególnie kruche z owocami ale staram się ograniczać)

7.Jestem straszny śpioch,już czasami myślę,że to jakaś choroba,są dni że śpię 2 godziny po pracy a o 22-tej drugiej kładę się ponownie aby wstać niewyspana o godz.5-tej.Z drugiej strony wspominam słowa mojej śp.mamy"śpij póki możesz bo przyjdą czasy ,że spać nie będziesz potrafiła".I jeszcze,nigdy nie śpię,na fotelach i innych podobnych rzeczach,moje krótsze lub dłuższe spanie zawsze jest na wersalce lub w łóżku. Potrafię zasnąć gdy mnie coś boli a ostatnio często bolą kolana,poprostu strasznie rwą.

Wyróżniam następujące blogi (jest trudno)

1.http://naszydelku.blogspot.com/

2.http://anpar40.blogspot.com/

3.http://edytam6.blog.onet.pl/

4.http://pasjeelzbiety.blogspot.com/

5.http://haber89.blox.pl/html

6.http://mamaniuni.blox.pl/html

7.http://ircia6904.blox.pl/html

8.http://www.jolad6.blogspot.com/

9.http://ulaihaft.blogspot.com/

10.http://halula.blogspot.com/

11.http://ulaj.blogspot.com/

12.http://myszulowyswiat.blogspot.com/

13.http://ullak1.blogspot.com/

14.http://toskaniau-niepoprawna-optymistka.blogspot.com/

15.http://vicrochet.blox.pl/html

16.http://noelka1.blox.pl/html

Oj jak ciężko było,jeśli ktoś otrzymał poraz drugi wyróżnienie to trudno .Wogóle to wszystkich wyróżniam,pisanie bloga jest czasochłonne ,chociażby już za to i za to że jesteście ,tworzycie lepiej czy gorzej,piszecie często lub rzadko.Wszystkim Wam życzę wszystkiego dobrego.(3 godziny nie moje ale mówi się trudno i tak wcześniej 1 godzinkę spałam).

19:17, urszula97
Link Komentarze (9) »
| < Kwiecień 2014 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
O autorze