Robótki ręczne,ogród
piątek, 31 sierpnia 2012
Koniec urlopu,

Był i szybko przeleciał mój 2-tygodniowy urlop wraz z dziecięciem zwanym Filipem, powiem niesfornym-Filipem, buźka na etapie "dlaczego" i "po co".Fotki z pokoju nie zrobię bo jakby granatem ktoś rzucił.Pudło z zabawkami stoi koło stołu, pościel jego nie schowana, rowerek,itp.Trzeba trochę w domu odgruzować.Filip jest na etapie dobrego działkowicza, jechaliśmy rowerami na działkę(on deptał na swoim małym -ma małe kółka jeszcze dopiete),białe rekawiczki 5-palcowe,mała taczka, duża łopata i miotła to były jego atrybuty działkowe.W białych rękawiczkach zbierał ze mną spady jabłek, te nadgniłe do taczki i na kompostownik wywoził,łopatą ziemię ładował do taczki i taką kupę ziemi usypywał (a miał wolny teren po ogórkach to i przyzwolenie dostał).Dzisiaj został odwieziony do Zabrza.

A fotka- byłam kiedyś w sklepie S.C. i chciałam kupić motek rozpoczętej żółtej włóczki a pani dała to co na zdjęciu.

Ten skarb też tam znalazłam za jedyne 2 zł.

Po kilku dniach poszłam też pogrzebać we włóczkach, pani mnie rozpoznała i miała już przygotowane to co na zdjęciu.I cóż począć?

Jadę dalej z kwadratami, u Uli Zamotanej zakupiłam włóczkę do łączenia kwadratów i nawet kilkanaście połączyłam.

Życzę miłego weekendu, ja jutro zostałam zaproszona na urodziny a w niedzielę dzierganie tylko nie wiem w co ręce włożyć.

Działka-u mnie jesień, buraki wybrane ,tylko 2 słoiki zrobiłam (jakaś zaraza już drugi rok je zżera),rośnie tam już żyto, teren po ogórkach czeka na skopanie, kwiaty wyczyściłam,kwitną tylko róże ,cynie i biała gipsówka i jakieś żółto brązowe(podobne do miniaturek słonecznika),astry coś poskręcało.

No to Wam zaraportowałam ,dziękuję za odwiedziny.

środa, 29 lutego 2012
Prezent dotarł za 1000 komentarz.

Bardzo szybko był na miejscu, za bardzo nie wiedziałam co Eli włożyć za przydasie,serwetka to pamiatka (sama też robi cudne),może jej się przyda a jak niech to niech poda dalej.Ale mnie się podobają te guziczki,ostatnie trzy wygrzebałam ,są przeurocze.

Pozwoliłam sobie pobrać to zdjęcie bo śliczne Ela zrobiła zblizenie.Są cudne no nie?

Niebawem będzie kolejna nagroda dla kogoś,kto to będzie ?

Ostatnio wyróżniła mnie Aunt Ivory,ja poczyniłam to samo,cieszę się,że taki odzew był z wyróżnionych blogów,dziękuję Wam.Cieszy mnie,że tyle młodych ludzi założyło blogi i piszą i robią śliczne dzieła,dziękuję Wam droga młodzieży bo to znak ,że robótki ręczne mają się dobrze i chociaż przed nimi przyszłość.

| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
O autorze